Nowy Nano Silver - płyn odkażający w sprayu - 125 ml Zobacz większe

Nano Silver 500ml - płyn odkażający w sprayu

841703

Nowy produkt

48,60zł brutto

Środek odkażający w spray zabijający wirusy, bakterie i grzyby, zawierający nanocząstki srebra.

Pojemność 500 ml

Więcej szczegółów

udostępnij

Jest to preparat z drobinkami srebra służący do dezynfekcji powierzchni, przedmiotów i materiałów, które nie mają kontaktu z żywnością. Wykazuje działanie bakteriobójcze, grzybobójcze i wirusobójcze, co zostało potwierdzone badaniami (m.in. sprawozdanie ITA-TEST Warszawa nr B- 45318/25173/15 oraz badania przeprowadzone przez Zakład Wirusologii Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego Państwowego Zakładu Higieny E-EW-078-11/16).Zabija wirusy, bakterie i grzyby. Skutecznie długotrwale dezynfekuje.

 

Właściwości:

  • - Do użytku profesjonalnego i domowego
  • - Likwiduje 99,99 % mikroorganizmów
  • - Większa efektywność i długotrwałe działanie
  • - Po odparowaniu preparatu na dezynfekowanej powierzchni pozostają biliony drobinek srebra, tworząc powłokę przeciwdrobnoustrojową
  • - Najskuteczniejszy w walce ze szpitalnymi patogenami
  • - Nie uczula i nie podrażnia
  • - Efekt dezodoryzacji
  • - Zwalcza przyczynę nieprzyjemnych zapachów

 

Nanocząstki srebra są znane przede wszystkim ze swojego działania dezodoryzującego i bakteriobójczego. Ze względu na swoje mikroskopijne rozmiary, podczas użycia preparatu NANO SILVER aerosol SANITIZER, drobinki srebra wnikają w odkażaną powierzchnię, wszelkie szpary, dziury, pęknięcia oraz zarysowania i uniemożliwiają ponowne namnażanie się mikroorganizmów.  

Ta cecha produktu sprawia, że przewyższa on inne, krótko działające preparaty do dezynfekcji. Jeśli ponownie dojdzie do kontaktu drobnoustrojów z wcześniej odkażaną powierzchnią,  mikroorganizmy niczym niehamowane mogą ponownie się namnażać, tym bardziej, jeśli zabieg był wykonany niestarannie. W przypadku naszego produktu, srebro pozostaje na odkażanej powierzchni i działa długotrwale

Dzięki wygodnej postaci aerozolu preparat ten umożliwia łatwą i szybką aplikację na duże powierzchnie, a profesjonalna dysza rozpyłowa dba o równomierne i oszczędne krycie preparatem bez zacieków i kropelek.

Ogromną zaletą jest to, że preparat można aplikować trzymając puszkę pod każdym kątem (nawet do góry nogami!), a dysza nie bedzie zatykać się, jak ma to miejsce w przypadku większości produktów aerozolowych. Dzięki tak zaawansowanemu technologicznie opakowaniu jesteśmy w stanie dotrzeć i zaaplikować preparat nawet w bardzo trudno dostępnych miejscach. 

20 innych produktów w tej samej kategorii: